Керівники

 

     Наш ансамбль працює під керівництвом професійних педагогів, що  у 1996 році  втілили у життя свою мрію, заснувавши «Слов’яночку».  
З того часу багато чого змінилося в ансамблі, але незмінними залишилися керівники та їх ставлення до своєї справи.
Ансамбль став для всіх другою родиною. Педагогічний склад поповнився новими фахівцями-однодумцями, в ансамблі виросли молоді педагоги.
Сьогодні дружня команда працює разом і дарує дітям свої знання та вміння. Особистим прикладом навчає дітей дружнім взаємовідносинам, любові та відданості своїй улюбленій справі.  

 

         

 «Професія артиста балету водночас складна і цікава. Вона потребує повної самовіддачі. Наша задача: професійно навчати дітей хореографічному мистецтву, розвинути почуття особистої гідності. Ми навчаємо досягати поставленої мети, бачити добро і красу навколо себе, любити свою країну, поважати батьків своїх. Ми гармонійно розвиваємо дівчат і впевнені в тому, що кожна випускниця знайде своє місце у житті і обере професію за бажанням» 

А. Шелудько 

                           

 

           

Засновник, художній керівник ансамблю  та

балетмейстер-постановник 

Шелудько Андрій  Григорович

 

    Заслужений артист України (1995), кавалер ордена «За заслуги» III ступеня (2007), нагороджений Президентською відзнакою - ювілейною медаллю «Двадцять років незалежності України»(2011), «Відмінник столичної освіти» (2019) - багато років був солістом   Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського.

25 років працюючи у складі ансамблю ім. П.Вірського, Андрій Григорович дарував українське танцювальне мистецтво, побувавши з гастролями у більш ніж 20 країнах світу.
Навчання у знаних хореографів країни, велика танцювальна практика в найкращому професійному колективі України дали глибокі знання в танцювальному мистецтві. А постійна невпинна робота по самовдосконаленню, зацікавленість навчальною літературою зробили свою справу у професійному ставленні до танцювального мистецтва.   
Весь свій досвід, вміння, навички,  любов до мистецтва вже понад 16 років передає дітям ансамблю «Слов’яночка».
Поставив в ансамблі понад 35 ексклюзивних хореографічних номерів, що зробили репертуар ансамблю  різноманітним та неповторним.
Як балетмейстер-хореограф навчає дітей різного віку серйозному ставленню до занять, працелюбності, артистизму, щоб вони, скориставшись вміннями та навичками, дарували глядачеві найкращу мить: єднання акторської майстерності і віртуозного виконання танцювального твору.
Підбір музичного матеріалу – один з найскладніших процесів у підготовці до народження нової постановки. Саме цей процес, іноді, не дає можливості зробити танець ексклюзивним, не схожим на всі інші, що були поставлені на цю ж саму музику.
Для такої кропіткої справи треба мати велику витримку і професійне відчуття майбутнього твору, щоб зробити репертуар різноплановим і водночас цікавим для виконавців і глядачів. В цьому і полягає складна задача, яку з гідністю виконує художній керівник.
Розробка дизайну костюму – ще одна дуже цікава і не менш відповідальна складова нової постановки. В дитячому колективі бракує дизайнерів та художників по костюмах.  І якщо при створенні сценічного костюму, у деяких випадках, можна фантазувати, то народний костюм має бути витриманим за різними показниками.
Художній керівник має першим відтворити свої бачення по костюму, щоб створити ще один новий танцювальний образ. Знову ж таки, допомагає професійна література, велика практика та спостереження під час гастрольної діяльності. «Немає меж досконалості», - завжди говорить Андрій Григорович, працюючи над новими творчими задумами та ідеями.

 


     « Життя дитини має бути наповнене духовно. Задача педагога позашкільного закладу донести до кожного дитячого серденька «мелодію» краси та добра, і знайти «струни» для її звучання»    

 

  Н. Шелудько

 

 

 

 

 


 Засновник, керівник концертного складу ансамблю

     і студії творчого розвитку дівчат

 Шелудько Наталія Владиславівна

 

    «Відмінник столичної освіти» (2012)

   «Відмінник освіти України» (2020)
  За фахом - режисер театралізованих свят і обрядів, педагог-організатор дозвілевої діяльності. Любов до танцю залишилася ще з дитинства і юності, коли виступала у складі ансамблю пісні і танцю «Дарничанка».
Засновник ансамблю «Слов’яночка» (1996) і студії творчого розвитку дівчат при ансамблі (2003). 
Засновник багатьох традицій ансамблю.  Режисер різноманітних ансамблевих і студійних заходів, а також концертів ансамблю, організатор міжнародних зустрічей дитячих творчих колективів.
Засновник та організатор благодійних виставок та благодійних акцій в ансамблі з метою допомоги дітям-інвалідам. 
Багато уваги приділяє естетичному вихованню дітей ансамблю і студії.  Разом з художнім керівником розробляє дизайн та оздоблення  всіх концертних костюмів ансамблю.
Приділяє  багато уваги змістовному дозвіллю дітей: туристичні поїздки, фестивальні тури, екскурсії…
Організатор студії креативного дозвілля «Майстер-клас» для дітей середнього і старшого шкільного віку основного складу ансамблю.
Приділяє багато уваги роботі з батьками для спільного виховання дітей ансамблю. 
Постійно працює над поєднанням навчального процесу і змістовного дозвілля дітей ансамблю. Завдяки цьому творче життя колективу завжди вирує і тільки брак часу не дає можливості ще більше розвити та забарвити неповторні задуми та  цікаві  ідеї. На думку Наталії Владиславівни: «Збереження традицій колективу, одна з головних задач керівників. Розвиваючи дитину у сучасному світі, як творчу особистість – допомогти їй не втратити індивідуальність, або знайти її »

 

 


                «Бажання працювати з дітьми зростає з кожним заняттям, коли бачиш веселі дитячі очі, добрі  посмішки, правильно виконані хореографічні вправи, радісні обличчя.  Нехай музика і танець живуть поруч з нами і прикрашають наше життя»

І. Корчева 

 

                             

 

Засновник

                             Корчева Ірина Борисівна 

 

Досвідчений педагог зі стажем роботи більше 35 років. За фахом вчитель початкової школи. 25 років навчала дітей молодших класів першим крокам у шкільній освіті. 

Хореографічну освіту здобувала  протягом 15 років дитинства та юності у Київському палаці дітей та юнацтва, навчаючись класичному танцю  та  в ансамблі пісні і танцю «Дарничанка», де набувала знання у народно-сценічній хореографії.
Засновник ансамблю «Слов’яночка»(1996) та студії творчого розвитку 
дівчат (2003). 
На початку діяльності ансамблю багато уваги приділяла його становленню і розвитку. 
Роботу педагога-хореографа вважає творчим здобутком, здійсненною мрією життя.


 

 

 

 «Любов до мистецтва і творчості надає людині «крила»…  

У вік комп’ютерних  технологій все складнішим стає реальне спілкування між дітьми та дорослими. Єднаючись спільною творчістю ми більше пізнаємо один одного. Нехай невичерпними будуть бажання людини: творити добро і кожен  день буде починатися з нових творчих ідей та задумів »

 

Л. Кузик

 

 

 

Керівник гуртка рукоділля ансамблю і студії, 
засновник студії творчого розвитку дівчат

Кузик Людмила Михайлівна 

 

     Досвідчений педагог зі стажем роботи більше 32 років. За фахом вчитель початкових класів та трудового навчання. Багато років працювала вчителем у  школі та заступником директора школи-дитячого садка.
Нарешті перемогла любов до улюбленої справи та перспектива творчої самореалізації.
Весь свій талант, вміння та знання реалізує на заняттях ансамблю, під час яких,  діти, залежно від віку,  отримують початкові або розширені знання у світі  рукоділля. 
Багато концертних костюмів ансамблю зробила власноруч.
В кожний костюм вкладає частинку свого серця і докладає багато зусиль для їх збереження.
Завжди є активним учасником мистецьких та благодійних заходів ансамблю.
Завзятий колекціонер вишитих, власноруч, картин на тему:«Танець–любов моя», що свідчить про невичерпний творчий потенціал та натхнення.
Завжди допомагає втілити у життя ідеї та задуми керівників по розвитку ансамблю, студії.
Допомагає в роботі з батьками у різних напрямках батьківської діяльності,
а також під час оздоблювання костюмів і підготовки їх до концертів.
Постійно цікавиться новинками світу рукоділля, відвідуючи професійні виставки майстрів.
Набуває досвіду сучасного креативного ставлення до занять, періодично відвідуючи  курси підвищення кваліфікації в інституті післядипломної освіти.

 

 

 
    «Я вдячна керівникам нашого ансамблю за те, що з дитинства наповнювали  мій внутрішній світ теплом, добром, красою і заклали фундамент для подальшої професійної, творчої реалізації, навчаючи бути  старанною, наполегливою, дружелюбною…»

К. Кузик   

                                     

        

 

Педагог-хореограф студії та ансамблю

Кузик Катерина Василівна

Молодий фахівець з вищою освітою. Випускниця ансамблю «Слов’яночка».
Тринадцять років ( 1997-2010 ) занять в ансамблі сформували відповідальне ставлення до роботи.
У складі концертної групи ансамблю неодноразово ставала призером багатьох всеукраїнських та міжнародних хореографічних конкурсів. Має також особисті нагороди за виконання сольних партій.
Танцювальна практика (концерти, фестивалі, конкурси) та досконале знання репертуару ансамблю дали можливість впевнено навчати дітей з перших кроків педагогічної роботи.
За фахом педагог-хореограф. З 2011 року працює в ансамблі та студії з дітьми молодшого віку.
В концертному складі ансамблю допомагає керівникам у розучуванні з дітьми концертних номерів, участі ансамблю в концертах, фестивалях, конкурсах.
Власним прикладом взаємовідносин з керівниками, випускницями та вихованцями ансамблю створює в колективі  атмосферу дружніх стосунків.

                 

    «Працюючи з дітьми ансамблю, відчуваєш велику різницю у ставленні до занять. Діти організовані, краще за інших готові сприймати інформацію, більш старанні та виховані. Я з задоволенням навчаю їх прикладному мистецтву. На мою думку, творчий процес під час наших занять, допомагає їм розкритися індивідуально і знайти в собі потенціал можливостей для самореалізації, а також привнести в танцювальний образ свою неповторність і красу… » 
Є.Чебуніна

 
Керівник гуртка прикладного мистецтва

Чебуніна Євгенія Олегівна

 Досвідчений фахівець. Працює з дітьми студії та ансамблю з 2009 року.  Проводить в студії та ансамблі заняття гуртка креативного рукоділля
 ( ліплення з пластиліну  та солоного тіста ).
Заняття завжди проходять у цікавій,  не стандартній формі.    Неповторне відчуття педагогом стилю та ідеального смаку захоплює дітей і приваблює до занять.
Проводить майстер-класи для дітей старшого віку основного складу ансамблю, тих, хто бажає поринути у світ цікавого і познайомитися ближче з технікою декупажу та іншими креативними ідеями в прикладному мистецтві...