Студія творчого розвитку дівчат "Сонячна леліточка"

 

 

  Маленькі діти заслуговують

великої уваги дорослих!

 

    Ми хочемо, щоб дитина знайомилась зі світом хореографії у чарівному світі дитинства. Саме тому для занять наших маленьких вихованців ми створили умови затишної оселі, атмосфера якої час від часу перетворюється на казкову.

   Саме у студії батьки і діти більше дізнаються про наш ансамбль, його традиції, творчість. У залах студії ви можете побачити багато цікавих колекцій: дипломів, грамот, нагород ансамблю.

    Кожного дня, переглядаючи фотовиставку, дитина знайомиться з танцювальним репертуаром ансамблю та його виконавцями. У студії знаходяться ансамблеві колекції, що багато років керівники і діти збирають на згадку про цікаві події та подорожі. Особливої уваги наших вихованців заслуговує колекція ляльок, що одягнені у національні костюми різних країн світу та ляльки, що відтворюють персонажі танцювальних героїв концертних номерів ансамблю.

    Малеча також з захопленням знайомиться з колекцією янголят, яка знаходиться у першій залі.

Під час занять діти переходять із зали в залу. Кожна зала має своє призначення, неповторний колір і світ творчості.

Для розвитку творчої особистості ми навчаємо у студії основам рукоділля.

    Мало хто з батьків вірить в те, що дитина в чотири роки може бути рукодільницею: щось робити власноруч. В нашій студії все може бути.

    Досвідчені педагоги навчатимуть дитину працювати з папером, тканиною, нитками, тасьмою, намистинами, пластиліном, солоним тістом та інше. Для малечі це дуже цікавий процес пізнання світу творчості.

   До кожного студійного свята дитина подарує Вам особливий маленький «шедевр», створений власноруч.

В балетній залі, під час підсумкового заняття, Ви зможете побачити, як розвивається талант Вашої дитини і скільки кроків їй вдалося зробити у світ хореографії, досягти певних успіхів за час занять у студії.

   І поки ми, дорослі, будемо спостерігати за дитиною та її вподобаннями, дитина в цей час, буде розвиватися фізично і творчо.

 

   Згодом в кожної дівчинки буде можливість проявити свої здібності та вміння під час вступного іспиту до ансамблю.

    Якщо Ви зрозумієте, що у світ дорослої хореографії Вашій дитини ще зарано, вона зможе продовжити заняття у студії для подальшого фізичного і творчого розвитку. Для цього в нас існують групи для дітей різного віку і різних років навчання.

   Особистий подарунок і привітання завжди чекатимуть кожну дівчинку до Дня народження. А День народження Студії стане святковим дійством з казковими героями, іграми, забавами та подарунками для дітей.

 

 Запрошуємо у студію творчого розвитку дівчат

«Сонячна леліточка», в якій роблять перші кроки у світ

хореографії майбутні солістки ансамблю «Слов’яночка»  

 

    Дорога «Леліточко»!

 

    Хай завжди тобі світить сонечко і посміхається доля .

Бажаю міцного здоров’я, гарного настрою,

терпіння та натхнення.

 

 Завжди чекаю на тебе, «Слов’яночка»