Співпраця

 У нашого творчого колективу є багато друзів,  з якими ми не тільки спілкуємось, а  також  беремо участь у різноманітних заходах, відвідуємо інші міста нашої країни та виїжджаємо за кордон на фестивалі  і  конкурси.

 

З 2006 року ми тісно співпрацюємо з дружнім творчим колективом -  вокальною студією "Елегія".  Центр дитячої та юнацької творчості Деснянського району єднає нас  і дає можливість створенню спільних творчих проектів:

"Дитинства світ...", "Ми діти сонця ..." , "На крилах пам'яті"  і багатьох спільних виступів у різноманітних концертах.

 

Також з 2006 року ми підтримуємо дружні зв'язки з  танцювальним  колективом  з Івано-Франківська "Галицька веселка" та танцювальними групами із Польщі "Мажоретки" , "Раціборжане".  Наші творчі зустрічі  давно вже стали традиційними...

 

Дитячий клуб "Паті-Бум" займає особливе місце у нашій співпраці. Ми багато років святкуємо разом всі ансамблеві події: Новорічні свята, виставки колекцій, туристичні поїздки, Дні народження колективу... Директор клубу  Олена Музиченко завжди допомагає нам у створенні теплої атмосфери стосунків з нашими маленькими друзями -  дітками спеціального навчально-виховного комплексу "Мрія"

Наш ансамбль з 2007 року підтримує  дітей-інвалідів, що навчаються у "Мрії" подарунками до свят, концертними виступами та дитячими добрими вчинками, які  роблять нашу співпрацю  особливою місією добра, любові, поваги та взаєморозуміння.  

 

 

Адміністрація Центру дитячої та юнацької творчості  на чолі з  директором  Наталією Кібардіною допомагають нам в організації співпраці у різних напрямках творчості.

 

 

А  почесне місце у співпраці займають наші дорогі батьки. Завдяки підтримки батьків наш колектив сьогодні живе різноманітним, цікавим, насиченим творчим життям!

Ми завжди готові до участі та співпраці у цікавих творчих проектах, концертних виступах, фестивалях.