Випускниці

 

   Випускники – це гордість кожного дитячого художнього колективу.

Випускниця «Слов’яночки» – дівчина, що протягом 10-13 років займалася в ансамблі. 
Стати випускницею нашого ансамблю – велика нагорода за багаторічну кропітку працю.
Завдяки цій, майже щоденній  праці у свій вільний час, дівчатами ансамблю здобуто високу танцювальну майстерність та виховано серйозне ставлення до занять, для досягнення мети, а також, за роки дитинства, закладено багато загальнолюдських якостей  у ставленні до  батьків, вчителів, один до одного.  
Ми можемо впевнено сказати, що випускниця нашого ансамблю -  дівчина вихована, цілеспрямована, наполеглива, працелюбна, розвинута гармонійно. Вона завжди у гарній фізичній формі, соціально адаптована, впевнено іде до поставленої мети.

Випускницею стає дівчина, що водночас закінчує середню школу або гімназію…
Це свідчить про те, що вона готова до вступу у вищий навчальний заклад.
Для цього докладено багато зусиль у школі, вдома, на підготовчих курсах…
Батьки за цей час проявили неабияку витримку та терпіння.
Отримавши одночасно атестат середньої освіти та свідоцтво про позашкільну освіту, кожна випускниця має шанс продовжити  навчання  у  закладі середньої професійної або вищої освіти, використавши у подальшому свої знання у танцювальному мистецтві та хореографічній підготовці. Наші випускниці завжди беруть активну участь у різних мистецьких заходах вищих навчальних закладів, користуючись знаннями та вміннями,  набутими в ансамблі.
А ті, хто обере в майбутньому професію за фахом хореографічної підготовки, матимуть змогу переконатися, що заняття в ансамблі заклали багато потрібних якостей для подальшого навчання у мистецьких та гуманітарних закладах освіти.
Отримати професію артиста балету під силу не кожному. Але, за великим бажанням, можливо все. Головне – мати талант, неабиякі фізичні дані, гарну хореографічну підготовку і  багато працювати над самовдосконаленням, над всіма якостями майбутньої артистки балету: працелюбність, витримка, терпіння, наполегливість.
Почати шлях до своєї мети дівчата можуть у нашому ансамблі. А далі, справа кожного…    
Ми бажаємо всім нашим випускницям зробити правильний, свій єдиний, вибір подальшої професії.  Бажаємо Вам завжди бути Людиною і знайти улюблену справу Вашого життя. Хай здійснюються мрії Вашого дитинства ! Будьте впевнені в собі і успішні!
З гідністю несіть по життю ім’я ансамблю, в якому проходило ваше щасливе дитинство. «Слов’яночка» завжди чекає на Вас і радіє кожній зустрічі !