ПРО НАС

    Все почалося в жовтні 1995 року… 

 Об’єднавши творчі задуми, знання  та  зусилля, керівниками було організовано гурток танцювального мистецтва в середній школі №218, а згодом створено танцювальний ансамбль з ліричною назвою  «Слов’яночка».


Засновники ансамблю (1996), діючі керівники (2013), не випадково дали  творчому  колективу  дівоче  ім’я. Дівочий  танцювальний  ансамбль   «Слов’яночка» має різноплановий діючий репертуар, який складається з танцювальних номерів різних напрямків хореографії та налічує більше 35 концертних номерів, поставлених для дівчат нашого ансамблю.

В логотипі-символі - дівчина-слов’яночка, яка є втіленням дівочої краси та ліричності. Веселка над нею – різнобарвна доля, квіти навкруги – таланти, що дарує матінка-природа, уквітчаний народний костюм – неповторний образ слов’янської вроди.       Всі діти талановиті від природи. Наші «квіточки» дарують глядачам свою красу, ліричність, різноманітні неповторні таланти, які розвивають протягом навчання.

 

З 1999 року ансамбль переведено до Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району по вул. Шолом-Алейхема, 15-а, де на той час танцювального ансамблю такого напрямку не було. Концертна діяльність ансамблю стала більш  різноманітною і дітям це дуже подобалось.

Проблема була в хореографічному залі Центру.  Його розміри ніяк не влаштовували ансамбль, що збільшувався у кількості учасників. Саме тому основний склад ансамблю «Слов’яночка» так і продовжує  проводити  заняття  всіх груп в

СШ №218 по вул. Курчатова, 6-А.
Актова зала школи, облаштована для занять хореографією, починаючи  з 1995 року, є  на сьогоднішній день, найкращим  місцем  для репетицій ансамблю.
А в залах Центру дитячої та юнацької творчості з 2003 року проводиться підготовка дітей в ансамбль.  Для дітей віком 4-8 років працює Студія  творчого розвитку дівчат «Сонячна леліточка».
Після дворічного навчання у студії  діти, що досягли певних успіхів,  мають змогу потрапити в ансамбль.  Вихованки студії, що за час  навчання не проявили певних здібностей в хореографії, за бажанням,  продовжують навчання у студії.

            
Концерти, фестивалі, конкурси, благодійні акції, творчі зустрічі, туристичні подорожі, екскурсії, відкриті заняття, святкові заходи, виставки, майстер-класи, заняття прикладним мистецтвом – відображують життя творчого колективу, що вирує у світі  дитинства і мистецтва під назвою


«Дівочий танцювальний ансамбль «Слов’яночка»»