1. Головна
    1
  2. Керівники
    2

Керівники

Засновник, художній керівник ансамблю

              та балетмейстер-постановник 

 

ШЕЛУДЬКО АНДРІЙ ГРИГОРОВИЧ

 

« Професія артиста балету водночас складна і цікава. Вона потребує повної самовіддачі. Наша задача: професійно навчати дітей хореографічному мистецтву, розвинути почуття особистої гідності.

Ми навчаємо досягати поставленої мети, бачити добро і красу навколо себе, любити свою країну, поважати батьків своїх. Ми гармонійно розвиваємо дівчат і впевнені в тому, що кожна випускниця знайде своє місце у житті і обере професію за бажанням »   

                                                                                                                                     А.Шелудько

 

 

             Заслужений артист України (1995), кавалер ордена «За заслуги» III ступеня (2007), нагороджений Президентською відзнакою - ювілейною медаллю «Двадцять років незалежності України»(2011) - багато років був солістом   Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського.

25 років працюючи у складі ансамблю ім. П.Вірського, Андрій Григорович дарував українське танцювальне мистецтво, побувавши з гастролями у більш ніж 20 країнах світу.

Навчання у знаних хореографів країни, велика танцювальна практика в найкращому професійному колективі України дали глибокі знання в танцювальному мистецтві. А постійна невпинна робота по самовдосконаленню, зацікавленість навчальною літературою зробили свою справу у професійному ставленні до танцювального мистецтва.   

Весь свій досвід, вміння, навички,  любов до мистецтва вже понад 16 років передає дітям ансамблю «Слов’яночка».

Поставив в ансамблі понад 35 ексклюзивних хореографічних номерів, що зробили репертуар ансамблю  різноманітним та неповторним.

Як балетмейстер-хореограф навчає дітей різного віку серйозному ставленню до занять, працелюбності, артистизму, щоб вони, скориставшись вміннями та навичками, дарували глядачеві найкращу мить: єднання акторської майстерності і віртуозного виконання танцювального твору.

Підбір музичного матеріалу – один з найскладніших процесів у підготовці до народження нової постановки. Саме цей процес, іноді, не дає можливості зробити танець ексклюзивним, не схожим на всі інші, що були поставлені на цю ж саму музику.

Для такої кропіткої справи треба мати велику витримку і професійне відчуття майбутнього твору, щоб зробити репертуар різноплановим і водночас цікавим для виконавців і глядачів. В цьому і полягає складна задача, яку з гідністю виконує художній керівник.

Розробка дизайну костюму – ще одна дуже цікава і не менш відповідальна складова нової постановки. В дитячому колективі бракує дизайнерів та художників по костюмах.  І якщо при створенні сценічного костюму, у деяких випадках, можна фантазувати, то народний костюм має бути витриманим за різними показниками.

Художній керівник має першим відтворити свої бачення по костюму, щоб створити ще один новий танцювальний образ. Знову ж таки, допомагає професійна література, велика практика та спостереження під час гастрольної діяльності. «Немає меж досконалості», - завжди говорить Андрій Григорович, працюючи над новими творчими задумами та ідеями.

 

 Засновник, керівник концертного складу ансамблю

                і студії творчого розвитку дівчат

 

 ШЕЛУДЬКО НАТАЛІЯ ВЛАДИСЛАВІВНА

 

« Все наше життя наповнене творчістю. Людина, що живе в реальному світі: працює,  виховує дітей,  все більше хоче створити навколо себе чарівну казку і жити в ній. Нам треба допомогти батькам виховувати дітей так, щоб вони були готовими «творити» ту, єдину для кожного, добру «казку свого життя.

        Життя дитини має бути наповнене духовно. Задача педагога позашкільного закладу донести до кожного дитячого серденька «мелодію» краси та добра, і знайти «струни» для її звучання»  

                                                                                                                              Н.Шелудько

                                                                                                                                                                     

           «Відмінник столичної освіти» (2012)

          За фахом - режисер театралізованих свят і обрядів, педагог-організатор дозвілевої діяльності. Любов до танцю залишилася ще з дитинства, коли виступала у складі ансамблю пісні і танцю «Дарничанка».

Засновник ансамблю «Слов’яночка»(1996) і студії творчого розвитку дівчат при ансамблі (2003).

Засновник багатьох традицій ансамблю.  Режисер різноманітних ансамблевих і студійних заходів, а також концертів ансамблю, організатор міжнародних зустрічей дитячих творчих колективів.

Засновник та організатор благодійних виставок та благодійних акцій в ансамблі з метою допомоги дітям-інвалідам.

Багато уваги приділяє естетичному вихованню дітей ансамблю і студії.  Разом з художнім керівником розробляє дизайн та оздоблення  всіх концертних костюмів ансамблю.

Приділяє  багато уваги змістовному дозвіллю дітей: туристичні поїздки, фестивальні тури, екскурсії…

Організатор студії креативного дозвілля «Майстер-клас» для дітей середнього і старшого шкільного віку основного складу ансамблю.

Приділяє багато уваги роботі з батьками для спільного виховання дітей ансамблю. 

Постійно працює над поєднанням навчального процесу і змістовного дозвілля дітей ансамблю. Завдяки цьому творче життя колективу завжди вирує і тільки брак часу не дає можливості ще більше розвити та забарвити неповторні задуми та  цікаві  ідеї. На думку Наталії Владиславівни: «Збереження традицій колективу, одна з головних задач керівників. Розвиваючи дитину у сучасному світі, як творчу особистість – допомогти їй не втратити індивідуальність, або знайти її »

 

 

Засновник, керівник підготовчих груп,

балетмейстер-репетитор основного складу ансамблю

КОРЧЕВА ІРИНА БОРИСІВНА

 

«Бажання працювати з дітьми зростає з кожним заняттям, коли бачиш веселі дитячі очі, добрі посмішки, правильно виконані хореографічні вправи, радісні обличчя. 

Нехай музика і танець живуть поруч з нами і прикрашають наше життя»

                                                                                                     І. Корчева

 

        Досвідчений педагог зі стажем роботи більше 35 років. За фахом вчитель початкової школи. 25 років навчала дітей молодших класів першим крокам у шкільній освіті.

Хореографічну освіту здобувала  протягом 15 років дитинства та юності у Київському палаці дітей та юнацтва, навчаючись класичному танцю  та  в ансамблі пісні і танцю «Дарничанка», де набувала знання у народно-сценічній хореографії.

Засновник ансамблю «Слов’яночка»(1996) та

студії творчого розвитку дівчат (2003).

На початку діяльності ансамблю багато уваги приділяла його становленню і розвитку.

Роботу педагога-хореографа вважала творчим здобутком, здійсненною мрією життя.