1. Головна
  2. Досягнення

Досягнення

Оцінку досягненням давати не просто. Дитячий творчий колектив, що живе завдяки тим, хто його створив, постійно розвиває та допомагає його становленню, як особистості - є досягненням мрії його творців. За 20 років існування ансамблю досягненням можна назвати кожен крок колективу, що розвивається на ентузіазмі керівників та за підтримки батьків. 20 випускниць різних років є найбільшим досягненням і гордістю нашого ансамблю. Майже всі випускниці продовжують заняття в ансамблі ще декілька років.

Наші досягнення – регулярні репетиції, концертний репертуар, змістовне дозвілля дітей ансамблю. Наші надбання – призові дипломи, грамоти, нагороди різних років.

Найвищою оцінкою досягнень кожного творчого колективу є почесні звання, що присвоює висококваліфікована комісія, до складу якої входять фахівці Міністерства освіти і науки України та Міністерства культури України. За багаторічну діяльність, високу професійну майстерність та активну участь у всеукраїнських та міжнародних фестивалях і конкурсах, а також різноманітних мистецьких заходах міста колективу присвоєні почесні звання:

  • «Зразковий художній колектив» 2002 рік
  • «Народний художній колектив» 2008 рік
  • підтверджено почесне звання «Народний художній колектив» 2013 рік
  • підтверджено почесне звання «Народний художній колектив» 2018 рік

Народний художній колектив Дівочий танцювальний ансамбль «Слов’яночка» – повна назва нашого колективу, який сьогодні працює в Центрі дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва. Ми навчаємо дітей серйозному ставленню до занять, дисциплінованості, організованості, щоб кожного дня, під час репетицій, набувати досвіду високої майстерності у танцювальному мистецтві, досягати поставленої мети на шляху до вершин найвищого мистецтва – творчої досконалості.

Адміністрація ЦДЮТ завжди допомагає керівникам у педагогічній, методичній та творчій діяльності ансамблю. Простори світу мистецтва і досконалості в ньому – безмежні!