1. Головна
    1
  2. Про нас
    2

Про нас

Все почалося в жовтні 1995 року… Об’єднавши творчі задуми, знання та зусилля, керівниками було організовано гурток танцювального мистецтва в середній школі №218, а згодом створено танцювальний ансамбль з ліричною назвою «Слов’яночка».

Засновники ансамблю (1996), діючі керівники (2013), не випадково дали творчому колективу дівоче ім’я. Дівочий танцювальний ансамбль «Слов’яночка» має різноплановий діючий репертуар, який складається з танцювальних номерів різних напрямків хореографії та налічує більше 35 концертних номерів, поставлених для дівчат нашого ансамблю.

В логотипі-символі - дівчина-слов’яночка, яка є втіленням дівочої краси та ліричності. Веселка над нею – різнобарвна доля, квіти навкруги – таланти, що дарує матінка-природа, уквітчаний народний костюм – неповторний образ слов’янської вроди. Всі діти талановиті від природи. Наші «квіточки» дарують глядачам свою красу, ліричність, різноманітні неповторні таланти, які розвивають протягом навчання.

З 1999 року ансамбль переведено до Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району по вул. Шолом-Алейхема, 15-а, де на той час танцювального ансамблю такого напрямку не було. Концертна діяльність ансамблю стала більш різноманітною і дітям це дуже подобалось.

Проблема була в хореографічному залі Центру. Його розміри ніяк не влаштовували ансамбль, що збільшувався у кількості учасників. Саме тому основний склад ансамблю «Слов’яночка» так і продовжує проводити заняття всіх груп в ЗЗСО I-III ступенів №218 Деснянського району міста Києва по вул. Курчатова, 6-А.

Актова зала школи, облаштована для занять хореографією, починаючи з 1995 року, є на сьогоднішній день, найкращим місцем для репетицій ансамблю. А в залах Центру дитячої та юнацької творчості з 2003 року проводиться підготовка дітей в ансамбль. Для дітей віком 4-8 років працює Студія творчого розвитку дівчат «Сонячна леліточка». Після дворічного навчання у студії діти, що досягли певних успіхів, мають змогу потрапити в ансамбль. Вихованки студії, що за час навчання не проявили певних здібностей в хореографії, за бажанням, продовжують навчання у студії.

Концерти, фестивалі, конкурси, благодійні акції, творчі зустрічі, туристичні подорожі, екскурсії, відкриті заняття, святкові заходи, виставки, майстер-класи, заняття прикладним мистецтвом – відображують життя творчого колективу, що вирує у світі дитинства і мистецтва під назвою "Дівочий танцювальний ансамбль «Слов’яночка»".