Відгуки

  1. Головна
    1
  2. Відгуки
    2

Вітаємо! Дякуємо за доброзичливе ставлення до дітей, професіоналізм, оптимізм і любов. Бажаємо творчого натхнення, успіхів і всього найкращого. Третій рік ми із задоволенням відвідуємо студію «Сонячна леліточка». З повагою, Ірина Василівна.

Мама Лади Ямкової 29.10.2013

Дуже вдячні педагогам за Вашу теплу турботливість, за щиру і добру душу, яку ви відкриваєте для наших дітей. За розвиток почуття до всього найкращого.

Мама Марії Колесник 29.10.2013

Дорогая «Сонячна леліточка»! Поздравляем с Днем рождения! Желаем удачи, творческих успехов и вдохновения! Уважаемые педагоги! Огромное спасибо Вам за эстетическое воспитание наших девочек, за заботу и любовь. На каждое занятие ребёнок идёт с удовольствием.

Мама Александры Бутенко 24.10.2013

Огромное спасибо педагогам студии «Сонячна леліточка» за развитие прекрасного в душе и поведении моей дочери. Ваш труд оценить невозможно!!! С уважением, мама Даши.

Мама Даши Иваненко 24.10.2013

Шановні керівники! Щиро дякуємо за подарований сайт нашої рідної «Слов'яночки»! Творчих успіхів, натхнення, яскравих творчих сторінок!!!! З великою шаною та любов'ю, випускниця Анастасія Фурса та її батьки.

Анастасія Фурса (випускниця) 30.03.2013

Якщо Вашій дитині вже виповнилося 4-6 років – чекаємо на Вас у студії творчого розвитку дівчат «Сонячна леліточка». Вашу дитину навчатимуть професійні педагоги і готуватимуть до вступу в ансамбль. Якщо Вашій дитині вже 8, але вона дуже хоче танцювати. Чекаємо на Вас у студії «Сонячна леліточка».

Сонячна леліточка 21.01.2013

«Слов’яночка» – це образ сучасної дівчини, яка при зустрічі з Вами зачаровує неповторною природною красою і завжди дарує глядачеві частинку своєї душі, єдину радісну мить спілкування у світі танцювального мистецтва, яку Ви не можете довго забути і чекаєте нової зустрічі.

Cлов'яночка 21.01.2013