1. Головна
    1
  2. Співпраця
    2

Співпраця

У нашого творчого колективу є багато друзів, з якими ми не тільки спілкуємось, а також беремо участь у різноманітних заходах, відвідуємо інші міста нашої країни та виїжджаємо за кордон на фестивалі і конкурси.

З 2006 року ми тісно співпрацюємо з дружнім творчим колективом - вокальною студією "Елегія". Центр дитячої та юнацької творчості Деснянського району єднає нас і дає можливість створювати багато спільних виступів у різноманітних концертах та спільних творчих проектів: "Дитинства світ...", "Ми діти сонця...", "На крилах пам'яті".

Також з 2006 року ми підтримуємо дружні зв'язки з танцювальним колективом з Івано-Франківська "Галицька веселка", танцювальними групами із Польщі "Мажоретки" та "Раціборжане". Наші творчі зустрічі давно вже стали традиційними...

Дитячий клуб "Паті-Бум" займає особливе місце у нашій співпраці. Ми багато років святкуємо разом всі ансамблеві події: Новорічні свята, виставки колекцій, туристичні поїздки, Дні народження колективу... Директор клубу Олена Музиченко завжди допомагає нам у створенні теплої атмосфери стосунків з нашими маленькими друзями - дітками спеціального навчально-виховного комплексу "Мрія".

Наш ансамбль з 2007 року підтримує дітей з інвалідністю, що навчаються у комплексі "Мрія", подарунками до свят, концертними виступами та дитячими добрими вчинками, які роблять нашу співпрацю особливою місією добра, любові, поваги та взаєморозуміння.

Адміністрація Центру дитячої та юнацької творчості на чолі з директором Наталією Кібардіною допомагають нам в організації співпраці у різних напрямках творчості. А почесне місце у співпраці займають наші дорогі батьки. Завдяки підтримки батьків наш колектив сьогодні живе різноманітним, цікавим, насиченим творчим життям!

Ми завжди готові до участі та співпраці у цікавих творчих проектах, концертних виступах, фестивалях.